РЕСТОРАНИ ТА КАФЕ

РЕСТОРАНИ ТА КАФЕ


РЕСТОРАНИ ТА КАФЕ


Left
Right
DINNER'S Ресторан швидкого харчування
Ресторан швидкого харчування "DINNER'S" пропонує різноманітний асортимент та демократичні ціни на смачні сніданки, бізнес-ланчі та обіди. У меню ви знайдете популярні страви української, європейської, італійської, французької, німецької, американської, азіатської та інших кухонь світу

ЛОКАЦІЯ Блок "А", перший поверх
РЕЖИМ РОБОТИ ПН-ЧТ 08:30 - 19:00 ПТ 08:30 - 18:00
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
тел:
e-mail:
web:

COFFEE NOSTRA
Міні-кав'ярня "Coffee Nostra" пропонує широкий асортимент напоїв: від традиційного еспресо чи американо до освіжаючих смузі та коктейлів. Чудовим доповненням до кави будуть вишукані та оригінальні десерти, а салати й сендвічі ідеально підійдуть для легкого перекусу. У кав'ярні ви також можете скуштувати напої на молоці рослинного походження. Coffee Nostrа - саме те місце, щоб збадьоритися зранку або взяти паузу під час робочого дня.

ЛОКАЦІЯ Блок "А", перший поверх
РЕЖИМ РОБОТИ ПН-ПТ - 08:30 - 18:00
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
тел:
e-mail:
web:

OHMY ESPRESSO BAR
"OHMY Espresso Bar - кав'ярня формату drink & go. Шалений ритм життя змушує сучасного жителя мегаполісу робити мільйон справ одночасно. Саме тому взяти паузу і впродовж десяти хвилин насолодитися смаком запашної кави у компанії друзів, колег чи навіть на самоті здається найбільш правильним рішенням, щоб збадьоритися і почати генерувати круті ідеї.

ЛОКАЦІЯ Блок "Б", перший поверх
РЕЖИМ РОБОТИ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
тел:
e-mail:
web: