Astarta Organic Business Centre
КОВОРКІНГ
КОВОРКІНГ
КОВОРКІНГ
Creative Quarter
Creative Quarter – це креативний офісний простір, що пропонує оренду робочих місць на гнучких умовах і на будь-який період часу. Обирайте найкращий формат для себе та своїх колег: приватні чи загальні офіси (від 3 до 30 столів), переговорні кімнати, лаунж-зони, кімнати для дзвінків. Для максимального комфорту резидентів у просторі є зони друку та сканування, кухня з усім необхідним, бар зі снеками та напоями,
вбиральні та душові кабіни, навіть капсули для сну. Creative Quarter – ідеальне місце для проведення масових заходів. Лаунж-зона на 120 гостей чудово підходить для конференцій, лекцій, презентацій, тренінгів, вечірок або музичних шоу. Для цього в Creative Quarter є все необхідне технічне обладнання. А досвідчена івент-команда допоможе спланувати та провести незабутній івент для ваших гостей.

ЛОКАЦІЯ
Блок "А", третій поверх
РЕЖИМ РОБОТИ
Цілодобово для резидентів Сreative Quarter
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Бронювання івентів: +38 093 30 14 623
Travel HUB
Travel Hub - це 400 квадратних метрів, повністю присвячених подорожам! Travel Hub - інноваційний проект в туристичному бізнесі, де вдалося сконцентрувати безліч туристичних сервісів: івенти про подорожі, послуги туроператора, книги про подорожі, виставки travel-фотографії, магазин travel-аксесуарів та сувенірів, зали в оренду для туристичних заходів, коворкінг та ком`юніті для креативних, успішних і перспективних людей, які працюють у сфері туризму.

ЛОКАЦІЯ
Блок "А", другий поверх
РЕЖИМ РОБОТИ
ПН-НД 09:00 - 21:00
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
web: https://travelhub-ua.com
e-mail: cowork@travelhub-ua.com
тел: +38 044 337 19 94