Astarta Organic Business Centre
24.04.2019
Піцерія il Molino в Astarta Organic Business Centre!
Кращу італійську піцу в Києві від сім'ї ресторанів il Molino уже можна скуштувати у бізнес-центрі ASTARTA. Тут усе нагадує атмосферу сімейних ресторанчиків поблизу Неаполя. Незмінні акценти інтер'єру – борошно, млини і дрова. Саме тут Ви можете неспішно поснідати зранку, провести зустріч з партнерами або ж повечеряти сім'єю. Новий для бізнес-центру формат закладів харчування ідеально доповнює інфраструктуру усього ділового кварталу. Чекаємо Вас на першому поверсі блоку С (вхід з вул. Нижній Вал).
Телефон ресторану: +380 (67) 447 99 67
30.12.2018
Час підсумувати успіхи 2018 року!
Згадуємо найважливіші події та досягнення Astarta Organic Business Centre: «Бізнес-центр року» за версією IBUILD-2018; «Office Project of the Year» за результатами Eastern European Real Estate Forum & Project Awards 2018; святкування першої річниці бізнес-центру; відкриття третьої черги будівництва – блоку С; упродовж року з новими компаніями-резидентами укладено 33 нових договорів, що підтверджує нашу репутацію на ринку; в ASTARTA Organic Park оселилася дванадцята скульптура проекту Шукай «Київський Самсон»; заняття з йоги від Клубу активного відпочинку «Подольский»; масштабна навчальна евакуація та подяка від Головного управління ДСНС України у м. Київ за плідну співпрацю. 2018 рік випробував стіни Astarta Organic Business Centre на міцність, водночас підтвердивши готовність команди бізнес-центру до надзвичайних ситуацій. Нехай у прийдешньому 2019 році нових ідей і проектів буде втричі більше, як і натхнення для їх реалізації!
21.12.2018
Київський Самсон уже в Astarta Organic Park
Astarta Оrganic Вusiness Сentre став партнером проекту «Шукай»! Проект Шукай – це бронзові міні-скульптурки розміром до тридцяти сантиметрів, які розповідають історію Києва. Люди гуляють, знаходять скульптури і пізнають історію міста. Без екскурсій і особливої нагоди. Дізнатися більше про проект можна за посиланням: https://managerofkyiv.com/shukai. У нашому парку поселилася бронзова міні-скульптурка, що стала втіленням важливого київського символу. І ще нам дуже приємно, що ця скульптура стала дванадцятою із дванадцяти. Відкриття відбулося 20 грудня 2018 року о 12:00. Це Самсон, символ славнозвісного фонтану на Контрактовій площі, якому цьогоріч виповнилося 210 років. На відкритті скульптуру представила менеджер Києва Юлія Бевзенко, автор та ідейний натхненник проекту. Шукайте міні-скульптуру в уже по-новорічному святковому ASTARTA Organic Park. Вона приносить щастя у прийдешньому 2019 році.
27.11.2018
Astarta Organic Business Centre переміг у номінації "Офісний проект року" за підсумками Eastern Europe Real Estate Project Awards 2018
26 листопада кращі проекти Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, України та Молдови були оцінені світовими експертами у сфері нерухомості, архітектури та дизайну. Питання урбанізації та розвитку міст (а саме – тренди енергоефективності й основні фактори розвитку міст) стало темою цьогорічного IV EE Real Estate Forum & Project Awards 2018. Процес відбору кращих проектів у відповідних номінаціях Премії здійснює верифіковане незалежне журі, беручи до уваги на ряд критеріїв. Завдяки вдалому розташуванню на Подолі, що є історичним районом столиці, багатій та різноманітній інфраструктурі, технічним та інженерним специфікаціям, що підтверджують клас «А», та екологічній сертифікації BREEAM бізнес-центру вдалося здобути визнання міжнародної експертної спільноти.
16.11.2018
Astarta Оrganic Вusiness Сentre – бізнес-центр року за результатами VI Всеукраїнської будівельної премії IBUILD – 2018!
Премія IBUILD - 2018 – головна будівельна премія України, яка покликана розвивати та рухати вперед будівельну галузь держави. Церемонія вручення VI Всеукраїнської будівельної премії IBUILD - 2018 відбулася 16 листопада в КВЦ Парковий, де зібралися провідні фахівці та експерти галузі, щоб відзначити лідерів будівельної справи. Щодня команда Astarta Оrganic Вusiness Сentre докладає максимум зусиль задля комфорту, затишку та безпеки наших резидентів та відвідувачів. Бути визнаним бізнес-центром року – це значна відповідальність, яку ми усвідомлюємо. Саме тому попереду на нас чекає ще більше роботи, нові проекти та втілення нових ідей. Вдячні за довіру та підтримку!
02.11.2018
Винотека Арлекин в Astarta Organic Business Centre
Чудові новини наприкінці робочого тижня і напередодні вихідних! В Astarta Organic Business Centre відкрита «Винотека Арлекин» - місце, де панує особлива атмосфера. Тут завжди тихо та спокійно (вино не любить метушні), приглушене світло (вино не любить яскравого освітлення) та серед інших особливостей на вас чекає:
Великий вибір вин, коньяк, віскі та інші напої; Подарункові набори, винні аксесуари; Вина на розлив; Регулярні акційні пропозиції; Обслуговування корпоративних клієнтів (подарунки партнерам, співробітникам, спеціальні пропозиції до свят та корпоративів); Надання рахунку-фактури юридичним особам.
На вас чекають щодня з 10:00 до 22:00. Професійні винні консультації за телефоном: (044) 228-05-60.
25.10.2018
Astarta Organic Business Centre святкує першу річницю та відкриття блоку C
Нам 1 рік! Саме у цей день, 25 жовтня минулого року, було відкрито дві черги будівництва Astarta Organic Business Centre, а сьогодні ми святкуємо не тільки першу річницю, а й відкриття третьої черги - блоку С. Разом з вами ми спостерігали, як розвивається Діловий квартал ASTARTA, зустрічали нових резидентів та докладали максимум зусиль для створення особливої атмосфери у бізнес-центрі. Нам це вдалося, адже для усієї команди Astarta Organic Business Centre space for growth - не просто слова, а ключовий принцип роботи. Не зупиняємося на досягнутому й активно працюємо над новими ідеями і проектами.
21.09.2018
BREEAM – не тільки екологічна ефективність, а й безпека.
Безпечність будівлі є одним із критеріїв при сертифікації, і ми щодня підтверджуємо безпечність перебування наших резидентів у стінах Astarta organic business center. Місяць тому в бізнес-центрі було успішно проведено масштабну навчальну евакуацію, а сьогодні команда "ASTARTA Organic Business Center" була нагороджена подякою від Головне управління ДСНС України у м.Києві за плідну співпрацю й вагомий внесок у надійний захист столиці від надзвичайних ситуацій.
03.09.2018
Школа бізнес-англійської Speak English відтепер у Creative Quarter
Speak English – це мережа шкіл для резидентів бізнес-центрів з концепцією Business English next door: ви не витрачаєте час на пошуки школи поруч з місцем роботи та дорогу. Заняття проводяться на території Creative Quarter, 3 поверх блоку А. Школа пропонує різні формати навчання: міні-групи; індивідуальні заняття; speaking club; корпоративне навчання.
Щоб записатися на безкоштовне тестування, телефонуйте за номером: (095)-49-49-686, (097)-83-50-405.
09.08.2018
Повний спектр нотаріальних послуг в Astarta Оrganic Вusiness Сenter
Відтепер в Astarta organic business center можна отримати повний спектр нотаріальних послуг, законність та конфіденційність яких гарантована. Приватний нотаріус також надає безкоштовні консультації з питань діючих норм законодавства у сфері сімейного, цивільного, господарського та земельного права, і є державним реєстратором права власності на нерухоме майно та його обтяження. Офіс знаходиться на першому поверсі блоку "В", виклик нотаріуса можливий у будь-який зручний для вас час та місце.
Преса про нас