BREEAM – не тільки екологічна ефективність, а й безпека.

Безпечність будівлі є одним із критеріїв при сертифікації, і ми щодня підтверджуємо безпечність перебування наших резидентів у стінах Astarta organic business center.
Місяць тому в бізнес-центрі було успішно проведено масштабну навчальну евакуацію, а сьогодні команда "ASTARTA Organic Business Center" була нагороджена подякою від Головне управління ДСНС України у м.Києві за плідну співпрацю й вагомий внесок у надійний захист столиці від надзвичайних ситуацій.

Школа Speak English відтепер у Creative Quarter!

Школа Business English по адресу вашей работы! Мы развиваем сеть школ английского для сотрудников Бизнес-центров. Наш продукт - Business English next door. Учи английский прямо по адресу своего места работы!
Находимся на территории Сreative Quarter.
Мы предлагаем занятия по изучению Business English:
- в мини группах
- индивидуально
- speaking club
- корпоративное обучение


Повний спектр нотаріальних послуг в Astarta organic business center
Відтепер в Astarta organic business center можна отримати повний спектр нотаріальних послуг, законність та конфіденційність яких гарантована. Приватний нотаріус також надає безкоштовні консультації з питань діючих норм законодавства у сфері сімейного, цивільного, господарського та земельного права, і є державним реєстратором права власності на нерухоме майно та його обтяження.

Офіс знаходиться на першому поверсі блоку "Б", виклик нотаріуса можливий у будь-який зручний для вас час та місце.

Преса про нас
Aнонси подій
Чекайте на відкриття ресторану
Календар подій